Detail lektora

Bibi Klementová

klavír, zpěv

Biografie

Narodila jsem se ve Mšeně do hudebnické rodiny, od útlého dětství jsem navštěvovala ZUŠ Mšeno. Nejdřív jsem začala chodit do sboru, později na klavír a na kytaru, a pak také na zpěv, od malinka jsem hrála a zpívala v představeních Nového divadla Mělník. Při volbě dalšího studia po základní škole vyhrála hudba, konkrétně zpěv a složila jsem přijímací zkoušky na Konzervatoř Jana Deyla.

Nejprve jsem se věnovala klasickému zpěvu, ovšem velmi brzy jsem zjistila, že mě mnohem více naplňuje zpěv populární, se kterým jsem na konzervatoři absolvovala v roce 2021 ve třídě Veroniky Vítové. Během studií jsem si zazpívala např. s Big Braill Bandem, s Kolínským BigBandem, nebo v dejvickém Semaforu společně s Jiřím Suchým a Jitkou Molavcovou.

Nyní studuji na jazzové VOŠ při Konzervatoři Jaroslava Ježka pod vedením profesorky Agnieszky Twardoch a zpívám s kapelou Be Gentle, se kterou se věnujeme jak autorské tvorbě, tak hraní na svatbách, firemních akcích, či swingových tančírnách, tudíž počet žánrů, kterým se věnuji, je veliký.

Učení se věnuji řadu let a kladu důraz jak na správnou pěveckou techniku, tak na individualitu žáka, každý má jiný hlas, každého baví něco jiného a společně se budeme snažit najít polohu, ve které se žák bude cítit co nejvíce sám sebou.